W związku z zaistniałą sytuacją oraz potrzebą przestrzegania zasad bezpieczeństwa dotyczących COVID-19, pragniemy wyjść z naszą ofertą wypoczynkową naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Kochamy nasze Tatry, Podhale, Kościelisko ale też naszą willę, która od początku istnienia jest rodzinnym pensjonatem. Chcielibyśmy, by Państwa wypoczynek był czasem przyjemności i spokoju, bez obaw o zdrowie.

W związku z powyższym proponujemy Państwu wynajem na wyłączność całego pensjonatu na tygodniowe pobyty.

Do Państwa dyspozycji oddajemy willę z pokojami 2-, 3- i 4-osobowymi mogącą łącznie pomieścić 16 osób. Każdy z pokoi posiada łazienkę z prysznicem. W willi jest kuchnia wyposażona w zmywarkę, kuchenkę elektryczną z piekarnikiem, lodówkę i obszerną spiżarnię. W willi ulokowana ponadto jest sauna, sala kominkowa z TV oraz PlayStation, a na zewnątrz ogród z altaną i grillem. Wszystko to sprawia, że Willa jest doskonałym miejscem na pobyt całej rodziny, gwarantując wyjątkowy wypoczynek niezależnie od warunków pogodowych. Zapraszamy do naszej galerii zdjęć i zapoznania się z wystrojem Willi.

W dniu przyjazdu podpisujemy niezbędne dokumenty meldunkowe, oddajemy Państwu klucze i spotykamy się dopiero w dniu wyjazdu, oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Przez cały pobyt pozostajemy do Państwa dyspozycji poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy.

Istnieje również możliwość wynajęcia apartamentu 4-osobowego z wydzieloną sypialnią, aneksem kuchennym i posiadającym osobne wejście dla mniejszych grup.

Po podpisaniu umowy pobieramy kaucję w wysokości 500 zł gotówką, którą zwracamy w dniu Państwa wyjazdu.

Na koniec pragniemy dodać, że z racji tego że prowadzimy pensjonat od 2006 r., możemy Państwu zaoferować liczne rabaty u naszych partnerów. Chętnie polecimy Państwu atrakcyjne, warte obejrzenia miejsca na Podhalu, lokalnych, uczciwych przewoźników, przewodników, organizatorów imprez oraz zaprzyjaźnione restauracje.

Zachęcamy do rezerwacji mailowej lub telefonicznej:
Przemysław Ledwos
+48 509 080 744

oraz

Marta Ledwos
+48 508 733 184